KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 5991431
nr 599 1431
Kopparstick
1800-tal, dramarisk scen, 50x38
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 september 2009
kl 19:20:51
100 kr
150 kr
350 kr
300 kr
400 kr
6
500 kr
650 kr
750 kr
850 kr
7
950 kr
7